Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı 750 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Cif Ultra Hijyen Alkol Bazlı Sprey 100ml
KDV Dahil 10,50 TL
Cif Ultra Hijyen Alkol Bazlı Sprey 100 Ml 6'lı Set
KDV Dahil 49,90 TL
Cif Ultra Hijyen Yüzey Temizleme Mendili
KDV Dahil 13,50 TL

Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı 750 ML

 

Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı sayesinde zemin ve fayans temizliği ile mutfak ve banyo temizliğinde tüm yüzeyler için sadece tek ürün yeterli. İster duşakabin temizliğinde kullanın, ister fayans temizleyici olarak faydalanın, Cif Jel temizleyici içerdiği çamaşır suyu sayesinde sadece birkaç damlasıyla yüzeylerinizde hijyen sağlar. Su ile karıştırılarak paspas yardımı ile her türlü zeminde kullanım için ideal olan Cif Jel temizleyici, yüzeylerde ise direkt kullanıma uygundur. Güçlü ve etkili bir yüzey temizleyici seçeneği olan ürün, yüzey temizliği konusunda %100 kalıcı çözümler sunar.? Etkili yüzey temizleyici Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı?nı ister direkt yüzeylerde, ister kovada su ile karıştırıp yerlerde kullanın. Temizlik ürünleri arasında uzmanlığı ile bilinen Cif, ferah kokusuyla evinize ışıltı getirir.
? Mükemmel temizlik nasıl yapılır sorusunun cevabı, Cif?te saklı! Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı, içerdiği çamaşır suyu sayesinde sadece birkaç damlasıyla bile yüzeylerinizde hijyen sağlar.
? Mutfak temizliğinden banyo temizliğine, tuvalet temizliğinden fayans temizliğine, tüm yüzeylerde kullanıma uygun olan Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı, jel yapısı sayesinde çok daha kolay durulanır.
? Zemin, mutfak temizliği ve banyo temizliğinde yüzeyler için tek ürün düşüncesi ile geliştirilmiş olan Cif Jel Tüm Yüzeyler Temizlik Jeli Bahar Ferahlığı, etkili formülü ve güçlü yapısıyla tüm alanlarda başarılı sonuçlar verir.
? Yüzey temizliği konusunda %100 kalıcı çözümler sunan Cif Jel, pas lekesi, kireç, su ya da yemek lekesi ile başa çıkarak tüm yüzeyler için kaliteli çözümler yaratır.
? Mutfak temizliği sırasında en büyük yardımcınız olmaya hazırlanan yüzey temizleyici Cif Jel, lavabo, armatür, tezgah veya fayans temizliğinde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.
Diğer Özellikler
Stok KoduZYUNIL21166554
MarkaCif
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690521042805

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.