Elidor Doğanın Enerjisi Canlı Dirençli Şampuan 650 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Elidor Doğanın Enerjisi Canlı Dirençli Şampuan 650 ML

Saçların günden güne daha zayıf ve cansız mı görünüyor? Güçsüzlüşen saçlarına hayat gelsin! Bal ve Papatya içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçı derinlemesine besleyerek saçlarını 5 kata kadar güçlendirir* ve canlandırır.

*Kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında.

Bal ve Papatya Özlü Yeni Elidor'la Canlı ve Dirençli Saçlar.

?Bal ve Papatya içeren özel formül
? Saçlarınızı rahatlatır ve dinlendirir
? Saçlarınızı güçlendirir
Saçların günden güne daha zayıf ve cansız mı görünüyor?
Güçsüzlüşen saçlarına hayat gelsin!
Bal ve Papatya içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçı derinlemesine besleyerek saçlarını
5 kata kadar güçlendirir* ve canlandırır.
*Kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında.


Saçların günden güne daha zayıf ve cansız mı görünüyor? Yeniden canlandırma özellikli Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya serisi ile güçsüzleşen saçlarına hayat gelsin! Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Şampuanı, bal ve papatya özlü formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçını derinlemesine ve kökten uca besleyerek 5 kata kadar güçlendirir, canlandırır ve kırılmalara karşı korur.*

?	Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Şampuanı, bal ve papatya özlü formülü sayesinde zaman içinde cansızlaşan saçlarını kökten uca güçlendirir, yeniden canlandırma özelliğiyle rahatlatır ve dinlendirir. 
?	Papatyanın rahatlatıcılığı ile balın canlılığını bir araya getiren bal ve papatya özlü şampuan, parlak ve bakımlı saçlara kavuşmanı sağlarken, doğanın enerjisini saçlarınla birleştiriyor.
?	Saçların eskisi kadar yumuşak değil mi? Cansız ve hareketsiz mi duruyorlar? Yıpranmış olabilirler. Saçlarını kökten uca beslerken, kırılmalara karşı korumanın birçok yolu var!
?	Sağlıklı ve dirençli saçlara kavuşmak için onları sık sık kestir ve daima saçına özel ürünler kullan. Formülünde keratin ve ginseng kökü gibi saçı canlandırıcı içerikler olan ürünleri tercih edebilirsin.
?	Canlı saçlara sahip olmak için argan, macadamia ve badem gibi işlenmiş yağları tercih etmelisin. Hafif oldukları için yıpranmış saçları ağırlaştırmadan veya yağlandırmadan nemlendirirler. 
?	En iyi sonucu elde etmek için yeniden canlandırma özellikli Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Şampuanı?nı saç kremiyle birlikte kullan! Zengin içerikli kremler o kadar hızlı etki eder ki, saçlarında yalnızca 3 dakika kalmaları yeter.

* Kremsiz şampuan ile karşılaştırıldığında


Diğer Özellikler
Stok KoduHBV0000084X8R
MarkaElidor
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690637904714

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.