Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Şampuan 650 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Şampuan 650 MLKuru ve mat saçlarından ve uçlarının kırılmasından mı şikayetçisin? Kırılma karşıtı Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı serisi ile saçlarına güç ve parlaklık gelsin! Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Şampuan eşsiz formülü ile saç uçlarını besler, kırılmaları engeller ve dışarıdan gelen hasarlara karşı korur. Saçların gözle görülür bir şekilde güçlenir ve doğal parlaklığını geri kazanır.


?	Hindistan cevizi, besleyici ve koruyucu özellikleriyle kuru ve mat saçları nemlendirir. Kırılma karşıtı Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Şampuan, Hindistan cevizi yağı içeren özel formülü sayesinde saçlarını güçlendirir ve korur, parlaklık kazandırır.
?	Özel içeriği ile saçın uzarken ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Şampuan, saç uçlarını besler, kırık oluşumunu önler ve saçlarının uzarken bile ışıltısını kaybetmemesini sağlar.
?	Saçların eskisi kadar yumuşak değil mi? Doğal parlaklıkları ile dikkat çekmiyorlar mı? Cansız ve hareketsiz mi duruyor? Yıpranmış olabilirler. Saçlarını tekrar eski sağlığına kavuşturmanın birçok yolu var! 
?	Saçlarına güç ve parlaklık kazandırmak için onları sık sık kestir ve daima saçına özel ürünler kullan. Formülünde keratin ve ginseng kökü gibi saçı canlandırıcı içerikler olan ürünleri tercih edebilirsin. 
?	Kuru ve mat saçlarını canlandırmak ve doğal parlaklık vermek için argan, macadamia, badem gibi işlenmiş yağları tercih etmelisin. Hafif oldukları için yıpranmış saçları ağırlaştırmadan veya yağlandırmadan nemlendirirler. 
?	Saçlarına yatırım yap ve kırılma karşıtı Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Şampuan?ı saç kremiyle birlikte kullan! Bazı kremler o kadar hızlı etki eder ki, saçlarında yalnızca 3 dakika kalmaları yeter.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV0000084X8P
MarkaElidor
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690637904707

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.