Omo Active Fresh Beyazlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Omo Active Fresh Beyazlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML


Kusursuz leke çıkarma gücüne sahip Omo Active Fresh Sıvı Deterjan, ferahlatıcı parfümü ve özel formülüyle benzersiz beyazlık ve temizlik sağlar. Üstelik yeni leke çıkarıcı kapağı ile daha da kusursuz bir temizlik sunar, sizi yağ lekesi nasıl çıkar gibi soruların cevabını aramaktan kurtarır. Beyaz çamaşırlarınızdaki inatçı lekelerin üstesinden gelen sıvı deterjan, giysilerinizin dokusunu da korur. Kısa programda bile leke çıkarma gücünü koruyan Omo Sıvı Active Fresh sayesinde, yıkama sayısı ve süresi göz önünde bulundurulduğunda toz deterjana kıyasla çok daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz. Benzersiz parfümüyle giysilerinize ferahlık getirecek Omo Sıvı Active Fresh ile beyazlarınızı ilk günkü gibi koruyabilirsiniz. Toz deterjan kullanımı yerine tercih edebileceğiniz, çamaşır yıkama alışkanlıklarınızı değiştirerek daha fazla tasarruf yapabilmenize yardımcı olacak Omo sıvı deterjanlarla; ön yıkama yapmaya gerek duymadan, kararında deterjan kullanımıyla zaman, su ve elektrikten tasarruf ederek aynı zamanda çevrenin korunmasına da katkı sağlayabileceksiniz.

? Beyaz çamaşırlar için geliştirilmiş sıvı deterjan Omo Sıvı Active Fresh ile mürekkep lekesi nasıl çıkar gibi sorunları alt eder, beyazlarınızın hijyeni konusunda aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırır.
? Omo Sıvı Active Fresh ile ön yıkamaya gerek duymadan, beyazlar kaç derecede yıkanır düşünmeden, kısa programda bile en iyi sonuçları alabilirsiniz.
? Leke çıkaracağı kapağıyla mürekkep lekesi gibi zorlu lekelerin üstesinden gelebilir, kapak yardımıyla lekelerin en derinlerine ulaşabilirsiniz.
? Yıkama sayısı ve kullanım miktarı göz önüne alındığında toz deterjanlara göre daha ekonomik olan sıvı deterjanlarla deterjan fiyatlarını düşünmez; ferah çamaşırlara kavuşurken deterjan, zaman, su ve elektrikten tasarruf edebilirsiniz.
? Beyazlarınız, Omo Sıvı Active Fresh?in benzersiz parfümüyle her an mis gibi kokar; üstelik deterjan alerjisi de hayatınızda yer almaz. Ferah kokusu, çamaşırlarınızı makineden çıkardığınız andan itibaren evinizde yükselmeye başlar.
? Omo Sıvı Active Fresh?in leke çıkarma gücü, uzmanlar tarafından geliştirilen mükemmel temizlik formülünün eseridir. Bu beyazlara özel deterjan formülü sayesinde zorlu lekeler, en zorlu kıyafet türünde bile dert olmaktan çıkar.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000H8CAW
MarkaOmo
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690637889462

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.