Omo Active Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Love Beauty and PlanetDiş Fırçası Orta
KDV Dahil 37,80 TL
Love Beauty and Planet Diş Fırçası - Yumuşak
KDV Dahil 37,80 TL
Love Beauty and PlanetDiş Fırçası Orta x 2 Adet
KDV Dahil 81,00 TL

Omo Active Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML


Kusursuz leke çıkarma gücüne sahip Omo Active Sıvı Deterjan, ferahlatıcı parfümü ve özel deterjan formülüyle benzersiz beyazlık ve temizlik sağlıyor. Üstelik Omo Sıvı Active, leke çıkarıcı kapağı ile daha da kusursuz temizliyor.

Omo Active Sıvı Deterjan, etkin leke çıkarma teknolojisi özelliğiyle beyaz ve renkli çamaşırları başarılı şekilde temizlemek için uygun bir üründür. Sıvı deterjan formül içeriğinde bulunan parfüm sayesinde çamaşırlarınız yıkandıktan sonra mis gibi kokar, ferahlık hissi uzun süre devam eder. Beyazlar ya da renkliler; çamaşırlarınız hangi tür olursa olsun ön yıkama yapmaya gerek kalmadan temizlenir; kısa programda yıkama yapıldığında bile lekeler yok olur. Sıvı deterjanı, doğrudan lekelerin üzerine uygulayarak da kullanabilirsiniz. Bunun için yıkama işlemi öncesinde sıvı deterjanı, çamaşırda bulunan lekenin üzerine damlatıp sürebilir; Omo Sıvı Active?in leke çıkarıcı kapağını kullanarak daha hızlı ve kolay sonuç alabilirsiniz.

? Beyaz ve renkli çamaşırlar için özel şekilde geliştirilen deterjan formülüyle Omo Active sıvı deterjan, en zorlu lekelerle bile baş eder; sizi çay lekesi nasıl çıkar gibi sorularla uğraştırmaz.
? Kısa programda bile kusursuz leke çıkarma sunar; lekeleri ön yıkamaya gerek kalmadan yok ederken tasarruf elde etmenizi sağlar.
? Leke çıkarıcı kapak sayesinde, yıkamadan önce mürekkep lekesi gibi zorlu lekelere uygulanarak deterjanın lekeye derinlemesine nüfuz etmesi sağlanabilir.
? Toz deterjana göre daha ekonomik olan ürün, yıkama sayısı göz önüne alındığında lekeleri daha az miktarda deterjanla, daha yoğun ve aktif şekilde yok eder; deterjan fiyatlarını düşünmenize gerek kalmaz.
? Ferah ve temizlik kokan benzersiz parfümü uzun süre kalıcıdır, güzel kokusuyla kıyafetlerinizdeki temizliği ilk andan itibaren hissettirir ve size deterjan alerjisini unutturur.
? Omo Active sıvı deterjanın, kusursuz leke çıkarma gücü barındıran mükemmel deterjan formülü; temizlik sunarken kıyafetlerinizin renklerini ve dokusunu da korur; size ilk günkü gibi olan kıyafetlerinize ütü yapmak kalır.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000HM98U
MarkaOmo
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690637889479

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.