Omo Siyah Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Omo Siyah Sıvı Çamaşır Deterjanı 1950 ML


Siyah ve koyu renkli çamaşırlarınız için özel olarak geliştirilen Omo Siyah Sıvı Deterjan çamaşırlarınızı yıpratmadan, nazik bir şekilde temizler. Parlak ve canlı siyahlar için düşük sıcaklıklarda bile etkili temizlik sağlayan deterjan formülüyle Omo Siyah sıvı deterjan; leke çıkarıcı özel kapağı sayesinde, zorlu lekelere derinlemesine nüfuz ederek temizlik etkisini gösterir. İster favori gömleğiniz, ister o çok sevdiğiniz siyah yün kazak; Omo Siyah, koyu renk giysilerdeki lekeleri, kumaşı soldurmadan çıkarmak için ideal bir deterjandır.


? Omo Siyah Sıvı Deterjan, siyah çamaşırlarınızda etkili bir temizlik ve bakım elde edebilmeniz için geliştirilmiş özel deterjan formülü içerir.
? Sıvı deterjan formülü çamaşır makinenizin kısa programında bile hızlıca çözünür. Böylece siyah çamaşırlarınızda istenmeyen kalıntılar bırakmaz. Kusursuz leke çıkarma özelliğiyle her yıkamada eşsiz temizlik sunar; sizi yağ lekesi nasıl çıkar sorularından kurtarır.
? Leke çıkarıcı özel kapağı ile inatçı ve zorlu lekelerin çıkarılmasını kolaylaştırır, lekelere karşı derinlemesine etki sunar. Mürekkep lekesi nasıl çıkar ya da kahve lekesi nasıl çıkar diye düşünüyorsanız, onunla tanışmalısınız.
? 30 yıkama sağlayan sıvı deterjan, toz deterjana göre daha ekonomiktir. Ön yıkamaya gerek olmadan, kısa programda bile kusursuz leke çıkarma gücüne sahiptir.
? Sıvı deterjanın Ferah ve temizlik kokan benzersiz parfümü sayesinde çamaşırlarınız her zaman mis gibi kokar; deterjan alerjisi yapmadan ferahlık hissi verir.
? Gelişmiş özel renk koruma formülü sayesinde, siyahlar başta olmak üzere koyu renkli tüm kıyafetlerinizi renk solmalarına karşı koruyan bir deterjandır. Mükemmel temizlik formülüyle siyah çamaşırlarınızın temizl
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000H8CAU
MarkaOmo
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690637889325

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.