Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici 400 ml

Stok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici 400 ml

Deterjan gözünde, makine lastiğinde, kazanda, borularda, su giderinde kir, kireç ve deterjan kalıntılarını temizler, kötü kokuları temizler, hijyen sağlar.

Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici çamaşır makinenizin içinde zamanla biriken kireç, deterjan artıkları ile deterjan gözü, makine lastiği gibi aksamlarındaki kir, artık ve küfü temizlemek üzere geliştirilmiştir. Özel formülü sayesinde çamaşır makinenizi ve aksamlarını temizler, kötü kokuları giderir ve hijyen sağlar. Düzenli kullanımı halinde makinenizin bakımını sağlar, ömrünü uzatır.

KULLANIM ŞEKLİ:

Çamaşır makinesi temizleyiciyi sadece makineniz boş iken kullanınız. 
Çamaşır makinenizin deterjan bölmesini çıkarınız. 100 ml ürünü (bir çay bardağı), yarım kova (4 lt) su ile karıştırınız. 
Deterjan bölmesini karıştırdığınız suda 30 dakika kadar bekletiniz ve temizleyiniz. Sonrasında bölmeyi durulayarak tekrar yerine takınız. Kovada kalan suyu dökünüz.
Az miktarda ürünü bir beze dökünüz ve çamaşır makinesinin lastiğini temizleyiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra ıslak bezle siliniz, kalıntıları lastikten temizleyiniz.
Kalan ürünün tamamını ana yıkama deterjan gözüne dökünüz ve çamaşır makinenizi 60 °C? de, ön yıkamasız ana yıkama programında boş olarak çalıştırınız; deterjan eklemeyiniz.

Ürün tek kullanımlıktır.  Tüm çamaşır makineleri için uygundur.  3 ayda 1 kez kullanınız.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000I8HWF
MarkaPorÇöz
Stok DurumuStok güncellemesi yapılmaktadır.. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
8690802038480

İLETİŞİM

  • Fevzi Çakmak Mah
  •      Gülistan Cad Atiker 3.Sanayi Sit.5 Blok 25/I
  •      Konya / Karatay
  • +90 (332) 5010939
  •  info@estoptan.com
  • estoptancom@gmail.com
  • www.estoptan.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.